Otevřít menu

Školení online marketingu pro vlastní projekt


Školení online marketingu pro vlastní projekt
Chcete, aby vaše webové stránky navštívilo více lidí? Nevíte, jak investovat peníze do digitálního marketingu efektivně? Pomůžu Vám. Průběh naší spolupráce bude vypadat následujícím způsobem: popíšete mi Vaši sitauci, cíle a s čím konkrétně máte problém dostanete ode mně případně několik doplňujících otázek na základě získané informace Vám ukážu návrh pro řešení vašeho problému podrobněji vše rozebereme, aby Vám bylo jasné, jak dále...Pokračovat ve čtení »

Optimalizace pro vyhledávač (SEO) – jak na to?


Optimalizace pro vyhledávač (SEO) – jak na to?
Pojem SEO (Search Engine Optimization) v překladu z angličtiny znamená optimalizaci pro vyhledávač. Hlavním účelem takové optimalizace je zlepšení pozic ve výsledcích vyhledávání konkrétních klíčových slov. SEO je tedy beze sporu nedílnou součástí marketingu na internetu. SEO představuje komplexní a dlouhodobou práci s webovými stránkami. Je třeba myslet na to, že konkurenční firmy také optimalizují své stránky a snaží se udržet nebo zlepšit své...Pokračovat ve čtení »

Hlavní důvod proč vaše webové stránky nic neprodávají


Hlavní důvod proč vaše webové stránky nic neprodávají
Otevřeli jste internetový obchod nebo firemní stránky, vynaložili mnoho úsilí a peněz na tvorbu webu, jeho obsah a přípravu na start. A poté nastanou dvě situace: váš rozpočet je vyčerpaný nebo nemáte tušení, jak pokračovat dál. Vězte, že nejste sami. Spousta začínajících podnikatelů se v takové situaci již ocitlo. Po spuštění webových stránek čekají na nové zákazníky, kteří ale ve skutečnosti nemají odkud přijít. Je to srovnatelné se situací,...Pokračovat ve čtení »

Ukázka komplexního auditu webu a návrhy na 10x zvýšení prodeje


Ukázka komplexního auditu webu a návrhy na 10x zvýšení prodeje
V tomto článku si ukážeme, jak lze pomocí online marketingu několikanásobně zvýšit prodej firmy. Z důvodu ochrany citlivých údajů nebudu používat skutečný název firmy, ale smyšlený název Centrum Yogy, s.r.o. a doménu centrumyogy.cz. 1   Obsahový marketing firmy Centrum Yogy s.r.o. V současné době existuje mnoho možností pro podporu a zvýšení prodeje a to díky rozvoji internetu a internetového marketingu. Jedním z hlavních instrumentů je možnost šíření...Pokračovat ve čtení »

Marketing v PPC systémech


Marketing v PPC systémech
V rámci celého internetového marketingu je důležitou složkou reklama v PPC systémech. PPC reklama (Pay Per Click) znamená obecnou formu reklamy na internetu, která je placená za proklik každého uživatele. V praxi to funguje tak, že reklama se zobrazuje pouze těm uživatelům, kteří vyhledávají určité informace nebo si prohlížejí určitý obsah a na základě toho je jim nabízena související reklama. PPC reklama je efektivním marketingovým nástrojem z důvodu...Pokračovat ve čtení »

Marketing na sociálních sítích: Youtube a Twitter


Marketing na sociálních sítích: Youtube a Twitter
Od založení roku 2005 nabízí Youtube možnost objevovat, sledovat a sdílet vlastní videa. Tato sociální síť je natolik populární, že některá videa mají i více než miliardu shlédnutí. Youtube povoluje uživatelům také honotit a komentovat videa. Firma pro svou propagaci může vybrat různé typy video obsahu, jako rozhovory, expertní rady, vzdělávací video, animovaná videa, video reference, video prezentace, video blogy nebo záznamy korporativních tréninků a mnoho...Pokračovat ve čtení »

Marketing na sociálních sítích: Facebook a Instagram


Marketing na sociálních sítích: Facebook a Instagram
Facebook je v současnosti nejpopulárnější sociální síť v České republice. Podle zveřejněných statistik se na Facebook  přihlásí každý měsíc víc jak 4.5 milionů čechů. Přitom větší část z nich tráví na síti každý den. Zajímavostí je, že 4.5 milionů uživatelů představuje zároveň 56% všech českých uživatelů internetu. Přesné množství účtů udávaných Facebookem je však pouze odhad, protože část profilů jsou mrtvé profily, falešné...Pokračovat ve čtení »

Analýza návštěvnosti (Webová analytika)


Analýza návštěvnosti (Webová analytika)
Analýza návštěvnosti webových stránek je nezbytný faktor pro úspěšnou implementaci internetového marketingu, protože sleduje fungování a účinnost všech zvolených internetových marketingových nástrojů. Do této analýzy spadá také monitorování chování návštěvníků webových stránek, adresa stránek odkud přišli, jaká klíčová slova návštěvníci zadávali do vyhledávače, jejich věk, druh zařízení, které používají, délka a hloubka návštěvy,...Pokračovat ve čtení »

Jaký je postup pro zvýšení prodeje na internetu?


Jaký je postup pro zvýšení prodeje na internetu?
Takové společnosti jako Google, Facebook, Twitter nebo Yahoo dovedly internetový marketing na nový stupeň a segmentovaly uživatele internetu a to tak, že malým a středním firmám nabídly služby lokální reklamy. Tím vzrostla návratnost investic a povedlo se snížit náklady. Tento typ marketingu se stal základem moderního kapitalismu, který umožňuje jakékoliv firmě, která má nápad, výrobek, nebo službu, oslovit co nejširší publikum. Metody přesného zacílení...Pokračovat ve čtení »

Marketing na sociálních sítích (SMM)


Marketing na sociálních sítích (SMM)
SMM (Social Media Marketing) představuje použití sociálních sítí pro reklamu a propagaci produktu. Většina populárních sítí současnosti jako Facebook, Twitter a Youtube má v sobě založený systém analytiky dat, který umožňuje firmám sledovat progres, úspěch nebo interakci s reklamními sděleními. Firmy adresují svoje sdělení velkému počtu lidí, kteří mohou být současnými nebo potenciálními zákazníky či pracovníky, žurnalisty, konkurenty i...Pokračovat ve čtení »
1. stránka z celkem 212

© 2021 Artem Smirnov